Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podatki
18-03-2013, 22:53
RE: Podatki
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

(17-03-2013 21:13)NASA napisał(a):  Jakby tego było mało to o ile dobrze się orientuję to trzeba się samemu zaopatrzyć w worki i kosze.

Worki dadzą.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-03-2013, 23:58

Tak wogule z tego co wiem to gmina ma jakis problemy z tym system co ma byc odpowiedzialny za wywóz śmieci... Ciekawi mnie czy był juz jakis przetarg bo chyba jedna firma całej gminy nie obsłuży ?
Zgodnie z Konstytucją RP wysokość wszystkich podatków i opłat musi być określona w ustawie. Gdy Trybunał Konstytucyjny stwierdzi niekonstytucyjność artykułów ustawy "śmieciowej", stracą moc wszystkie podjęte na jej podstawie uchwały rad gmin, a mieszkańcy będą mogli domagać się zwrotu dotychczas uiszczonych opłat

Cytat jakiegos adwokata ale cos na rzeczy jest konkretnie ustawa nie określa a nakazuje to zrobic gminie takie ustawy tylko UNAS w kraju Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2013, 14:00

Już widzę jak gmina oddaje te pieniądze i jak dokumentuje rzeczywiście poniesione wydatki na ten cel i co zrobi jak okaże się że maja nadwyżki z tego tytułu. Chociaż księgowe potrafią robić cuda w świetle prawa więc i z tym sobie poradzą i wyjdą na zero albo na lekki minus aby mieć pretekst do podwyżek za rok Ciekawe jest to że znają już cenę za wywóz nieczystości a nie wiedza kto i za ile się tego podejmie. No i najważniejsze że dzięki tej ustawie znalazł się w gminie nowy etat dla kogoś kto będzie się tym zajmował. Oczywiście na etat złożą się obywatele w owej opłacie. Oby to był tylko ten jeden etat chociaż jak będzie więcej to spadnie nam bezrobocie w gminie. Myślę że odpowiednie osoby pokończyły już kursy w tym kierunku żeby można wyjaśnić dlaczego ten a nie tamten bo konkursu pewnie nie będzie nie było lub wiadomo było kto go wygrał.(niepotrzebne skreślić)
Teraz czekam już tylko na podatek od płotów, wybrukowanych obejść domów, od słońca padającego na mój dach i trawy która wyrosła mi na podwórku. Mogłem coś pominąć bo nasi włodarze są bardziej kreatywni ale jak już wymyślą to pewnie podziela się z nami tymi pomysłami.

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2013, 18:00

(18-03-2013 22:53)Miglandz napisał(a):  
(17-03-2013 21:13)NASA napisał(a):  Jakby tego było mało to o ile dobrze się orientuję to trzeba się samemu zaopatrzyć w worki i kosze.

Worki dadzą.

Miglandz masz rację, doczytałem teraz.

ręka rękę myje....
19-03-2013, 20:55
Information RE: Podatki

(19-03-2013 14:00)Hetman napisał(a):  Teraz czekam już tylko na podatek od płotów, wybrukowanych obejść domów, od słońca padającego na mój dach i trawy która wyrosła mi na podwórku. Mogłem coś pominąć bo nasi włodarze są bardziej kreatywni ale jak już wymyślą to pewnie podziela się z nami tymi pomysłami.
Somsiod, szukosz dziury w całym, a nawiązując do tego twojego pierwszego postu to podwyżka była od 3% do 5%, mam oficjalne wyliczenia Wink jak chcesz moga je ci podesłać na maila.

Jedno mie ciekawi tu sie tak plujesz a jak jest zebranie wiejskie to cie tam nima Angry wiec temat zamykam (bo mioł być o podatkach a już piszecie o śmieciach) i zapraszam go do poruszenia na najbliższym zebraniu wiejskim, śledź newsy na stronie napewno bydzie pisać kiedy bydzie.

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości