Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem oświetlenia naszej wioski
14-02-2011, 18:06
RE: Problem oświetlenia naszej wioski
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

wie ktoś na kiedy planowana jest całkowita wymiana ???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2011, 23:15

do końca maja ma być wszystko wymienione,podobno.Z tego co udało mi się dowiedzieć na początek idą drogi główne.Sam jestem ciekaw kiedy zjawią się monterzy Vattenfallu w Palo z tego co zlukałem już pojawiły się pierwsze nowe oprawyie w naszej wsi(np.w pobliżu kurzarni)
Najbardziej intersująca będzie "zmiana".Efekt będzie można uzyskać na długim czasie naświetlania - zadanie dla foto-szpeców!Ciekawe też jak wpłynie to na póki co jeszcze ciemne niebo...czy Droga Mleczna na dobre zniknie z palowickiego nieba ? oby nie!
08-03-2011, 22:22

Dzisiaj widziałem jak wymieniali oprawy w Dębieńsku na ulicy Kałuży oraz w Czuchowie na Waryńskiego Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-03-2011, 00:36

mi się wydawało jakby już dziś coś się "działo" w naszej wiosce.Sporo aut vattenfala z wysięgnikami(widział ktoś może co robili?)...mimo wszystko mieszane moje odczucia cd.tej wymiany.Dużo do życzenia jest w kwestii odpowiednich słupów pod oprawy jak i samych wysięgników.Żeby światło padało na DROGĘ!!!Ten typ opraw który został wybrany pozwala na regulację kąta(trzeba dobrych chęci monterów- wierzę w nich!)
Wiele gmin szuka oszczędności w regulacji oświetlenia.Co sądzicie o tym by na terenie naszej gminy wył.latarnie między godz.1-3 nocy?albo żeby świeciła np.co druga latarnia?
*taka ciekawostka,w jednej z gmin dzięki takim rozwiązaniom zaoszczędzono prawie 50 tyś.zł w skali roku!
09-03-2011, 08:17

Te oprawy to pod prądem wymieniali, wiec wczorajsze wyłączenie nie było chyba z tym związane, z tego co się orientuje to w Czerwionce na Furgoła obok szkoły jest coś takiego że po jakieś jakieś godzinie gaśnie połowa lamp.
09-03-2011, 13:57

Czyli bubel! Ale cóż można się spodziewać Smile
09-03-2011, 17:49

dlaczego bubel? przecież oprawy mają regulacje konta!
10-03-2011, 10:01

Z tym gaszeniem, bo jak to może być OK jak jest tak jak piszesz 1/2 h i ciemność Smile przecież nie jest to normalneHuhTongue
11-03-2011, 01:06

Jeśli chodzi o Acrony,słowo bubel to trochę za mocne stwierdzenie.Bublem można nazwać te "straszydła" co jeszcze wiszą- tzw."trumny" na (niestety)przestarzałych słupach.Jednak ten typ opraw aż tacy cacy nie jest.Sama cena daje do myślenia.Acrony są najtańsze= najpopularniejsze w przetargach.Jak to określił jeden z monterów ta oprawa jest "pusta".Główne zastrzeżenia może budzić kwestia żywotności tych opraw.
Póki co czekamy na wymianę...Smile
Jest w naszej wiosce miejsce gdzie "pachnie Europą" pod kątem oświetlenia.Podpowiem,duża firma w Palo który jest oświetlona i nie robi łuny ? Jeśli kogoś ciekawi ten temat polecam przyjrzeć się oświetleniu wokół firmy Mulitpak(szczególnie słupy,oprawy i oświetlenie "parkowe")

Bzik możesz trochę "jaśniej" przedstawić swoje wątpliwośći -srk nie skumałem.Chodzi Ci o wył.latarni ?
11-03-2011, 09:41

Tak, chodziło mi o te wyłączenie połowy lamp na Furgoła jak to przedstawił Miglandz. Jak dla mnie jest to troszkę, może nawet bardziej niż troszkę frustrujące. Gdzie w jednej chwili idąc zastaje ciemność na całej ulicy Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości