Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plac zabaw w Palowicach
13-12-2009, 13:31
RE: Plac zabaw w Palowicach
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

(13-12-2009 13:22)grzesb58 napisał(a):  Pogadamy jak zaczną się problemy.......ciekawe, czy wtedy ktokolwiek przyzna mi rację? Acha będzie cytat z mail-softa: "Bardzo proszę... nieopodal klubu LKS Orzeł Palowice w miejscu tych niegdyś rażących oczy baraków czy budynków (nie wiem jak to nazwać). Przynajmniej teren troszkę przez to wypięknieje"....to jest już raczej ustawienie sytuacji(lokalizacji), że tak już będzie- czyż nie???

Ależ tak będzie jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. No i teraz muszę Cię uświadomić że właśnie tam będzie plac zabaw.Czy to jest dobra lokalizacja czy nie to możemy dyskutować.Ale miejsce już jest wybrane. Jest to informacja z pewnego źródła. pozdrawiam
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2009, 13:46

Jako, że cytujecie moje wypowiedzi pozwolę sobie znowu włączyć do dyskusji... na początku powiem, że nie bardzo rozumiem co nam chcesz przekazać, jaki jest cel tych wypowiedzi. Lokalizacji placu zabaw nie wybierała żadna osoba udzielająca się w tej dyskusji - lokalizację wybrali nasi Radni i Pan Sołtys. Mało tego... temat budowy placu zabaw został założony z niewiedzy, że projekt budowy placu zabaw jest już zatwierdzony. Wracając do lokalizacji to skoro taką a nie inną lokalizację wybrali, dla mnie jest jasne, że wszystko jest w należytym porządku - nikt chyba nie zgłaszał żadnych sprzeciwów. Tak, więc proszę nie bawić się z nami w jakieś podchody tylko powiedzieć co trzeba, forum to czyta od czasu do czasu Pan Sołtys i ktoś z Rady, gdy dowiedzą się czegoś nowego pewno zainteresują się tą sprawą.
Oczywiście nie chcę urazić nikogo swoją wypowiedzią ale mam mieszane uczucia do co Twojej wypowiedzi.

[Obrazek: kazdy-moze-krytykowac.jpg]
13-12-2009, 14:48

Jo to szczerze wogole nie rozumia wypowiedzi na temat wlasciciela terenu kaj mo powstac plac zabaw. Naszo Rada i Pan Soltys, jestech pewny, nie podjeli by pochopnej decyzji i wybrali lokalizacjo jako wybrali, bez uprzedniego sprawdzenia i upewnienia sie ze mozna. To jest sprawa, jak do mnie, oczywista i uwazom ze cala ta rozmowa jest kompletnie bez sensu. Porozmawiejmy o dzieciach, lepiej zrobimy TongueTongueTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-12-2009, 22:07

Pożyjemy, zobaczymy...zatem obym to ja się myliła, bo oznaczałoby to, ze ten plac powstanie..... acha i proszę nie mieć mieszanych uczuć, bo takowe ta ja mogłabym mieć, bo.... i tu znów cytat: "forum to czyta od czasu do czasu Pan Sołtys i ktoś z Rady, gdy dowiedzą się czegoś nowego pewno zainteresują się tą sprawą"....czyli jak mam to rozumieć?
13-12-2009, 23:31

ktoś tu albo pije albo pali albo może nie wie czy jest to ona on a może ono... o sołtysie i radzie masz to rozumieć tak że lepiej nie owijać w bawełnę tylko pisać wprost jeśli chce się by na coś się przydały twoje wypowiedzi... w każdym bądź razie napewno to nie było strasznie sołtysem...
13-12-2009, 23:37

No i znowu zero konkretów, dla mnie to posty nic nie wnoszące do tematu!
Skoro tak ciężko zrozumieć to co napisałem zatem wytłumaczę, choć i ja Twoich postów nie rozumiem ale o tym już pisałem.

Tak, więc specjalne dla Ciebie rozwijam swoją wcześniejszą wypowiedź:

Załóżmy podajesz konkretny powód dla którego ten plac zabaw nie mógłby być w tym konkretnym miejscu i posta tego doczytałby się przykładowo "ktoś" z Rady to zapewniam, że tym tematem by się zainteresowali i chcieliby wyjaśnić to o czym piszesz. Ot cała moja wypowiedź.

[Obrazek: kazdy-moze-krytykowac.jpg]
14-12-2009, 21:57

Podam przykład: jak "sprzedawano" (cokolwiek by to znaczyło)....zamek, to niby wszystko było OK- tak??? A po jakimś czasie okazało się, ze jest problem, bo znalazł się....lokator !!! Czyż nie tak było? Zatem....dalej tłumaczyc, czy mogę liczyć na wrodzoną inteligencję...??? Może jednak wytłumaczę (i żeby nie było, ze jestem przeciwna placowi zabaw...jestem jak najbardziej za !!!)....jeśli sprawa własności omawianego terenu jest w 100% wyjaśniona, to przecież nie ma żadnego problemu, o czym pisałam od samego początku, ale jeśli sprawa nie do końca jest pewna, to chyba już nie jest wszystko takie oczywiste....
14-12-2009, 22:17

brawo a jeśli babcia miałaby wąsy to by była dziadkiem. z lokatorem załatwiono więc to raczej też będzie załatwione. A jeśli nie to sobie przypomnimy Twoje słowa. Bardzo dziękuję że się tak starasz, ale mam nadzieję że się mylisz.
15-11-2010, 13:19

Tak czytam sobie te wypowiedzi z różnych wątków (przed środowym spotkaniem z burmistrzem i jego komitetem wyborczym) i proszę mi wierzyć nie rozumiem za co ten nick grzesb58 został zbanowany?Może za trudny przeciwnik? Bo wulgarny nie był.... Tak się dopytam co się robi w sprawie zamku, bo jedyne co ostatnio było to kwestia gazu...dla nowego właściciela i bajerowanie cenami i kosztami. Być może w "Trzech Muszkieterach" było jeden za wszystkich, ale w Palowicach nie musi być wszystko dla jednego?
15-11-2010, 15:19

grzesb58 łamał bardzo często regulamin, wiadomości zostały skasowane więc nie powiem Ci dokładnie o co chodziło.Z tego co wiem to było to w kilku wątkach. Musiałbym poczytać wątki z jego wypowiedziami i wtedy może bym sobie przypomniał, ale na pewno żaden z niego trudny przeciwnik. Co do placu zabaw to jak już w innym wątku było napisane... jak na taki plac to zbyt drogiiiii.

ręka rękę myje....
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości