Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plac zabaw w Palowicach
25-11-2009, 10:39
RE: Plac zabaw w Palowicach
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Bardzo proszę... nieopodal klubu LKS Orzeł Palowice w miejscu tych niegdyś rażących oczy baraków czy budynków (nie wiem jak to nazwać). Przynajmniej teren troszkę przez to wypięknieje Cool

[Obrazek: kazdy-moze-krytykowac.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2009, 10:41

Najpierwej trza wiedzieć kto jest właścicielem tego terenu (a jest), a potem rzucać pomysły.....raczej bez pokrycia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-12-2009, 17:47

Grzesb58, nie rozumiem twojej wypowiedzi. możesz to jakoś rozwinąć?
Bo rozmowa o placu zabaw wynikła tak o bez żadnej znajomości planów rady sołeckiej. Dopiero na jednym spotkaniu dowiedzieliśmy się ze jednak są jakieś plany odnośnie placu zabaw, no i właśnie plac zabaw ma powstać tam gdzie mail-soft pisze Smile
12-12-2009, 18:40

Jeszcze niech Park ogrodzą bo pewnie tak sprzedane jak ... Angel
A to jak już Miglandz napisał był pomysł - nie wiedząc o tym, że już jest plan budowy Placu zabaw, także nie widzę w czym problem, Chociaż taki do mnie był Big Grin
13-12-2009, 10:13

park nie jest sprzedany nie pisz jak nie wiesz.
13-12-2009, 10:26

(12-12-2009 10:41)grzesb58 napisał(a):  Najpierwej trza wiedzieć kto jest właścicielem tego terenu (a jest), a potem rzucać pomysły.....raczej bez pokrycia

o jaki teren Ci chodzi? bo teren nieopodal klubu jak napisal mail-soft, to teren gdzie ma powstać plac zabaw, więc nie wiem o co Ci chodzi. Rzucanie pomysłów bez pokrycia? My tylko dyskutowaliśmy na temat placu zabaw i najlepszej lokalizacji, a tyle chyba nam można. Bardzo bym prosił o rozwinięcie tego posta, troszkę szczegółów proszę.
13-12-2009, 10:54

No bo jeśli to jest teren prywatny( a chyba jest, ale tego powinniście się dowiedzieć w Waszej dyskusji), to najpierw trzeba ustalić warunki z właścicielem no nie???...a jesli teren podlega UMiG, to chyba też trzeba pewne sprawy pozałatwiać no nie??? Pisząc bez pokrycia to właśnie miałam na myśli
13-12-2009, 11:03

Czy ja napisałam, ze jest sprzedany? Ma właściciela, to na pewno......i tego właściciela (obojętnie czy jest prywatny, czy to UMiG) powinno się też w ta dyskuja włączyć....a nie jak się nie zgodzi, to.....myśmy chcieli, ale "wszyscy" byli nam przeciwni.....a nie są
13-12-2009, 11:08

a czy ktoś powiedział że napisałeś że jest sprzedany, nikt nie zabrania włączyć się w tą rozmowę komukolwiek. My nie dyskutujemy gdzie ma być plac zabaw tylko gdzie byłaby najlepsza lokalizacja a to jest duża różnica.a po drugie to każdy teren ma jakiegoś właściciela, więc nic nowego nie napisałeś...
13-12-2009, 13:22

Pogadamy jak zaczną się problemy.......ciekawe, czy wtedy ktokolwiek przyzna mi rację? Acha będzie cytat z mail-softa: "Bardzo proszę... nieopodal klubu LKS Orzeł Palowice w miejscu tych niegdyś rażących oczy baraków czy budynków (nie wiem jak to nazwać). Przynajmniej teren troszkę przez to wypięknieje"....to jest już raczej ustawienie sytuacji(lokalizacji), że tak już będzie- czyż nie???
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości