Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atrakcje dla naszych, propozycje.
11-11-2009, 20:16
RE: Atrakcje dla naszych, propozycje.
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Prosze, prosze, jak swietnie sie wszystko uklado. z projektorem niepowinno byc wiekszego problemu. jest jeszcze jedna mozliwosc ze z biletow z ktorych bydymy placic prad, mogymy zebrac trocha wiecej i kupic wlasny projektor na stale w sali OSP. albo zbiorka na jakiejs imprezie typu festyn czy dozynki albo dofinansowanie z gminy, bo zeby kupic taki projektor to jest wydatek spory, kolo 1500 zl. poki co idzie pozyczac ale z czasem bysmy musieli miec swoj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2009, 20:19

niywiysz jeszcze czy duzo ludzi tam przidzieSmile a bez ludzi nima kasy, bez kasy nima seansuWink
11-11-2009, 21:10

przedewszystkim to myslec pozytywnie, jak dobrze to rozegromy to znajda sie ludzie, jest nas okolo 1300 ludzi w palowicach i wszyscy ogladaja filmy a nie kazdy mo czas czy kasa zeby jezdzic do kina kajs do rybnika czy kaj indzij. trza sie tym zajac tak na powaznie, i jestech pewny ze to wyjdzieBig GrinBig Grin
a pozatym jak wszyscy widzieli drzwi otworzyly sie same, tako okazja przeposcic to byl by blad.
chcemy cos zmienic, cos zrobic to trza dzialac.
11-11-2009, 21:41

no jo sie zgadzom, ale myśla realnieSmile tak to już jest w Palowicach
11-11-2009, 21:48

Szczerze to ja bym się bał zostawić w OSP stare radio, a co dopiero projektor za ok. 1500zł czy inny sprzęt.
Był tam przechowywany sprzęt nagłośnieniowy z MOK'u, który teraz jest ... Głośniki w fatalnym stanie - wysokotonowe do wymiany... za dużo osób miało dostęp do tego "kamerlika" Cool

Mam jeszcze jedną propozycję, nie "kino" - KARAOKE - myślę, że fajna zabawa. W tym akurat mógłbym pomóc.
11-11-2009, 21:50

lol padosz karaoke?? jo nie śpiewom ale taki Imek albo Panka to by byli gwiazdami estrady Smile jo je za!
13-11-2009, 02:54

na karaoke przyjsc bych przyszol ale czy bych zaspiewol, yyyyyy... Wink
13-11-2009, 03:16

to nie wypali bo po pierwsze nie uzyskasz efektow z kina a w domu duzo ma juz lcd + zestaw kina domowego a z tego co mi sie wydaje nic lepszego nie dostaniesz na takiej sali chyba ze masz ekstra sprzecior. druga sprawa to filmy. co bedziesz puszczal czterech pancernych i pies. masz pozwolenia z zaiksu czy jak to sie tam zwie na cos takieg. z tego co wiem to to podlega pod odpowiednie paragrafy i jeden telefon zyczliwego i nie ma was. zaplacicie pare kawalkow konfiskata sprzetu trzepanie domow itp itd. wiec jak dla mnie to to zbyt ryzykowne

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

13-11-2009, 10:48

Hetman - o tym właśnie pisałem w temacie, z którego został wydzielony ten wątek.

[Obrazek: kazdy-moze-krytykowac.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-11-2009, 15:47

heh a zyczliwych osob w palowicach nie brakuje... ale to naprawde niezbyt dobry pomysl, wymyslimy cos innego
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości