Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne sporty ?!
29-10-2009, 19:53
RE: Inne sporty ?!
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Michał a i tak najlepsze som te przerwy w szpilach bez latoSmile
A jo tam starom sie uprawiać różne dyscypliny, ale w Palowicach jest praktycznie ino noga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2009, 22:56

teraz moja kolej na wypowiedzenie sie, wiedzie co powiem, bo wiadomo żeby podobać się dziewczyną chłopcy ćwiczą.. jo w swojej domowej "koksiarni" (siłowni) mom jedynie jedna handla czy jak to tam sie zwie i sztanga .. wiec nie za wiele, ale patrząc na to perspektywicznie juz w każdej wsi lub jakimś zbiorowisku sa siłownie, i to nie takie w których "koksiarze" tylko na koksach są ale takie rekreacyjne, spocisz sie wymęczysz a efekt jest.. tylko jak by było miejsce w Palowicach na zrobienie takiej siłowni, pewnie chętni by się znaleźli.. szkoda ze nie ma takowej Sad
05-12-2009, 09:07

Właśnie, że większości chyba się siłownia kojarzy z Ławeczką i sztangą, bądź atlasem - i oczywiście ćwiczącymi "koksami" ale są też np. stepery, wiosła, rowerki treningowe. Także ciekawy pomysł.
02-05-2010, 11:11

A tak dzisiaej naszło mnie żeby napisać coś o innym sporcie. Mamy w Palowicach całkiem niezła sekcję ZHGP czyli gołymbiorzy tylko nikt o nich nic nie pisze i mało sie o nich godo a dzis jest pierwszy lot na stare gołębie Maja do przebycia jakieś 130km tak na początek kazdy nastepny jest z dalsza Wiem ze sa wsrod hodowców młodzi nasi mieszkańcy. Szkoda że na naszym forum/stronie nie można zobaczyć aktualnej tabeli Chodzi mi o klasyfikację bez podania numerów seryjnych gołebi zeby w razie schwytania nikt nie mógł sprawdzić od kogo on jest a gdy się okaże że jest dobry zamknac go u siebie w celach rozpłodowych Jak wiadomo za takiego klasowego gołebia mozna kupic niezła bryke prosto z salonu. Może będzie jakies zainteresowanie tym hobby/sportem i powstanie jakas tabelka lub cos na ten temat.

No i powstała stronka z wynikami. Jak ktoś jest zainteresowany jak idzie naszym to może se luknąć.
http://www.czerwionka111.republika.pl/index.html

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

25-06-2017, 12:58

Jak ktoś chce ćwiczyć to znajdzie sobie sport dla siebie. Bieganie, rower, siłownia, teraz bardzo modna jest siłownia na powietrzu.

Przepiękne historie ślubne Warszawa.
29-06-2017, 20:17

Snooker! Uwielbiam tą grę. Nawet dzisiaj znalazłem czas, żeby te dwie godzinki sobie popykać. Jest nieporównywalnie trudniejszy od bilarda, więc potem można zabłysnąć w towarzystwie, jak w barze pada pomysł paru partyjek. Lubię też oglądać ważniejsze turnieje, od czasu do czasu stworzę jakiś kupon na Lvbet. Po za snookerem... Tenis, ale w tym jestem kiepski, trochę poodbijam, ale wystarczy trochę szybsza piłka w boczny sektor kortu i co najwyżej odprowadzę piłkę wzrokiem. Ale można pobiegać, wyszaleć się, odstresować... No może po za grą na mączce, jak człowiek cały czas się ślizga i cały czas musi się otrzepywać z tego pyłu Big Grin
09-10-2018, 15:09

Inne sporty były poruszone przez wiele stron, w tym między innymi https://betun.pl
19-10-2018, 13:36

Innych sportów jest naprawdę sporo. Niestety nikt nie bawi się w tego typu rzeczy.

____
auto detailing warszawa
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości