Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roraty - dziwna sprawiedliwość
20-12-2012, 21:47
Roraty - dziwna sprawiedliwość
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Wybrałem się dzisiaj jak nigdy z dzieckiem moim na roraty i od pierwszego razu coś mi nie zagrało, ale nie reaguje. Wracając do domu, dziecko moje wyjaśnia mi wielką niesprawiedliwość i pretensje usłyszane na w/m roratach. Otóż, kurcze ma racje, bo chodziło na każde roraty, a w dniu jutrzejszym fajna nagroda będzie wylosowana tylko z pomiędzy wszystkich jutro obecnych. Tak ciekaw jestem czy poza dewotami palowickimi ktoś jeszcze też ma jakieś inne zdanie na temat takich dziwnych hipokrytycznych działań posłanników episkopatu słynącego z tego i owego nie całkiem z Bogiem związanego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2012, 09:16
RE: Roraty - dziwna sprawiedliwość

Panie Benek: właśnie mi odpowiedziałeś na pytanie: GDZIE TE WSZYSTKIE DZIECI Z RORAT SĄ PODCZAS MSZY NIEDZIELNYCH?
25-12-2012, 22:08

Kiedyś roraty były extra a teraz dla czekoladek chodzą
26-12-2012, 18:47

Panie Benek: powiedz pan czy się jakoś przyczyniłeś do tych nagród... Czy po prostu szukasz dziury w całym.
Jeśli ktoś chodzi dla samych nagród albo tak uczy swoje dzieci to gratuluje Big Grin

ręka rękę myje....
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości