Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
26-01-2011, 19:41
RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Oświadczenie oświadczeniem. Zgadnijcie co będzie w piątek na sesji gminy. Będą radzić nad zamknięciem szkoły w Palowicach i Przegędzy. Nie wiem pod jakim kątem będą obradować ale tyle wiem z przecieków od osoby która pracuje w gminie. Oby ta wiadomość była nieprawdziwa czego życzę sobie i naszym dzieciom.

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2011, 00:08

Herman,
mam nadzieję że się mylisz, bo jeśli to prawda to chyba ktoś wyjedzie na taczce poszczuty widłami....
nie powiem kto ale tak się stanie.
Jak by coś to telefon do Jaworowicz i TVN 24 tez mam. Aż mi się chce powiedzieć ... a nie mówiłam?

Obyś się mylił.
27-01-2011, 10:17

http://www.czerwionka-leszczyny.pl/bip/r..._rady.html

"Ogłoszenie o sesji Rady Miejskiej w dniu 28 stycznia 2011 r."

W tym dokumencie nie ma nic o szkole w Palowicach i Przegędzy
27-01-2011, 18:29

Ja już też to sprawdzałam i dzięki Bogu.
28-01-2011, 19:31

Więc do następnego spotkania spokój Wink
A tak w sumie to tyle hałasu ....................... Tongue
13-02-2011, 21:09

Proszę przeczytać sobie artykuł:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-fu...nId,323650
a dzisiejszy komunikat nt. przekazywania 1% podatku do fundacji oraz wcześniejsze wyjaśnienia Burmistrza w sprawie zmiany finansowania szkoły może być tylko potwierdzeniem co ją czeka.
14-03-2011, 19:31

Witam po raz pierwszy;chciałam dołączyć do dyskusji. Ostatnio słyszałam, że jest szansa na otwarcie drugiego odddziału przedszkolnego w Palowicach, tylko potrzebna jest odpowiednia liczba chętnych. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Myślę, że oddział by się przydał, tylko czy są jakieś realne szanse??
22-04-2011, 07:32

Tak było spotkanie na ten temat, jest szansa na otwarcie drugiego oddziału tylko potrzeba 30 dzieci. Tylko co mi po takim oddziale jak będzie on otwarty od 8 do 13 a ja np. pracuję od 7 do 15 więc na sto procent dziecka tu nie poślę no bo jak. A nie każdy ma dziadków żeby to dziecko zaprowadzili i odebrali. A poza tym tu nie ma nic, ani rytmiki ani angielskiego do dzieci więc co to za przedszkole- przepraszam oddział (bo przedszkole a oddział się różnią).

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

05-10-2018, 13:05

Moim zdaniem jeżeli kogoś stać to warto posłać dziecko do przedszkola niepublicznego. Tam z pewnością zostanie otoczony należytą uwagą i opieką, bo za coś się płaci. Mam też ciekawy artykuł na ten temat http://eladonna.pl/troche-o-przedszkolu-...-dziecka/. Zachęcam do poczytania.
19-10-2018, 08:44

pvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpv
pvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpv
pvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpvpv

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.ru
neatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.ru
salestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.ru
tenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.ru
kleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
landingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ru
haphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości