Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
07-01-2011, 12:32
RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

(06-01-2011 21:40)Ziutek napisał(a):  Napisałem że wg zapewnień p. Sołtysa szkoła nie będzie zamknięta. Ja do tego i tak podchodzę z dystansem, jednak mam nadzieje, że to prawda i szkoła będzie istnieć Smile

Ja też mam taką nadzieję. Mówią że podobno szkoła ma zostać ale są olbrzymie cięcia w budzecie. (nie wiem z czego ten biedny Dyrektor ma ciąć, skoro od kilku lat mówi się że sytuacja finansowa szkół jest tragiczna). Wydaje mi się że jedyne co możemy zrobić to jakoś wspierać szkołę finansowo. Podobno 22 stycznia jest zabawa szkolna, więc może było by warto dla dobra szkoły i podratowania jej finansów iść na tę zabawę. Koszt to podobno 150 złotych od pary. Jak by się zebrało tak koło 50 par to już by może koło 2-3 tysięcy "zarobiła szkoła".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2011, 20:06

Panie Sołtysie wiemy że czasem Pan tu zagląda, więc prosimy o zamknięcie tematu.
Ponieważ Ziutek twierdzi że Pan zapewnia, ale sam nie jest pewien((...)podchodzę z dystansem(...)) więc jako osoba najbardziej poinformowana niech Pan uświadomi forumowiczów jak to faktycznie wygląda.

RolleyesWinkSmile
07-01-2011, 20:46

Ja bym nie zamykał tematu ... Ale oświadczenie powinno być pisemne, napisane przez nasze władze, które twierdzą, że szkoła nie będzie zamknięta. Co wy na to?
08-01-2011, 12:31

(07-01-2011 20:46)Ziutek napisał(a):  Ja bym nie zamykał tematu ... Ale oświadczenie powinno być pisemne, napisane przez nasze władze, które twierdzą, że szkoła nie będzie zamknięta. Co wy na to?

Ja też tak uważam, dodatkowo powinni jeszcze napisać w tym oświadczeniu że conajmniej przez okres kilku lat. Bo oni mogą teraz napisać że niby nie zamkną ale pytanie jak długo????
08-01-2011, 23:36

Tak długo aż ludzie się oswoją z tematem i będzie można robić co się chce. Najlepiej przeprowadzić taką reformę z początkiem roku szkolnego. Ja sobie tego nie wyobrażam. O której te maluchy mają wstawać żeby dojechać na czas i jak to będzie wyglądać. Tak jak z gimnazjum to dziękuję bardzo. Miejscowi idą na powiedzmy druga lekcję a nasze już będą się kisić w świetlicy bo autobus będzie na 8:00 a z powrotem to samo. Tamci w domku a nasze czekają aż wszystkie klasy skończą zajęcia żeby móc wrócić do domu no bo autobus nie pojedzie z paroma osobami co 45 minut.A co zrobią wtedy z naszą szkołą. Może kolejny dom typu rodzinkowo albo jakiś przytułek dla bezdomnych. Teraz jest w modzie robienie mieszkań socjalnych dla tych co za nic nie płacą(tzw piąty element) w różnych miejscowościach aby mogli się zintegrować z społeczeństwem. No i wtedy się tak zintegrują że będziemy chować wszystko co popadnie a na wieś będzie strach pójść do sklepu.

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

09-01-2011, 11:25

A może w ramach oszczędności zrobić gimnazjum w naszej szkole.Wtedy nasze dzieci nie będą musiały jeździć do Bełku,tracić niepotrzebnie czas,ten bardzo "drogi" autobus można będzie zlikwidować.Poza tym może w końcu ktoś pomyśli o likwidacji tych chorych gimnazjów.Wprowadzić 8 klas podstawówki tak jak było kiedyś i problem rozwiązany.A co do ewentualnego zagospodarowania szkoły ,to podejrzewam będzie tak,jak ze starą szkołą i zamkiem.Będzie stała ,aż się zawali.Chyba że w gminie już mają plan jak dobrze na niej zarobić.Naszym kosztem ,a przede wszystkim naszych dzieci.
09-01-2011, 22:18

Na reformy i zmiany w szkole Palowice nie ma szans. O szkolnictwo trzeba się upominać o wiele ,wiele wyżej.
Czekamy na oficjalne stanowisko Sołtysa. Ktoś tam za płotem za sąsiada go ma niech mu szepnie że czekamy na jego stanowisko w tej sprawie !
12-01-2011, 16:42

Witam
dzisiaj dowiedziałam się że 22 stycznia jest zabawa ze szkoły. Cena od pary to 130 zł. Zabawa organizowana jest w szkole w Szczejkowicach - bo wtedy może być więcej par.
Może są jacyś chętni na tym formum???
Im więcej osób tym więcej funduszy dla szkoły. Pomóżmy wspólnie.

pozdrawiam
12-01-2011, 21:50

A co z tym Sołtysem ??? Mamy go czy nie ???
hmmm dumny z portalu do którego nie zagląda ????

http://www.fotografia.palowice.net/piekn...slaskiego/

No cóż powiem tak ..........................

Myślę że te kropki są wymowne WinkCoolTongue
18-01-2011, 00:14

Burmistrz napisał oświadczenie, ksiądz przeczytał je na mszy więc można powiedzieć oficjalnie że to była plotka. Postaramy się zamieścić tutaj treść tego oświadczenia Smile

ps. sołtys zagląda i czyta Cool
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości