Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
05-01-2011, 16:15
RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Nie, ja nie napisałem, że pani coś do mnie nie tak napisała, to dawniej było, że mi ...
No właśnie trzeba walczyć, nawet jeśli się to nie podoba niektórym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2011, 18:44

(04-01-2011 20:55)palowiczanka napisał(a):  Zamknięcie szkoły w Palowicach to jakiś absurd.Szkoła,która jest wyremontowana ,wyposażona w nowoczesny sprzęt ,ostatnio została ogrodzona siatką i zrobiony jest parking.Nie jest jakąś starą ruderą,którą trzebaby zamykać,bo dzieciom leje na głowy. Poza tym stoi już 45lat,budowali ją mieszkańcy Palowic ,nasi rodzice i dziadkowie i mnie się to w głowie nie mieści żeby teraz ją ktoś zamknął ,a nasze dzieci poniewierały się po obcych wsiach jak jakieś sieroty.

Dodam tylko że jest pracownia internetowa, tablica multimedialna, rozbudowany oddział przedszkolny, aula i świetlica. Nasi przodkowie w czynie społecznym ją zbudowali, a obecni rodzice również w czynie społecznym dbają o nią cały czas, mam tu na myśli chociażby malowanie klas na piętrze szkoły (muszą dbać rodzice, bo gmina pieniędzy nie ma na nic). To jest niezła szkoła, zarówno jeżeli chodzi o zaplecze, atmosferę, bezpieczeństwo, poziom edukacji (zobaczcie sobie wyniki ostatniego sprawdzianu po VI klasie - powyżej średniej wojewódzkiej).
Ale naszych władz, które po nowych wyborach mają stołki zapewnione na najbliższe cztery lata, niewiele to obchodzi. Pamiętacie, jeszcze niedawno było głośno o budowie sali gimnastycznej, już nawet ruszyła - szkoda, że tylko na łamach "Kuriera" - zobaczcie przedwyborczy numer tej "wspaniałej" gazety. Więc jak to jest, że w listopadzie ruszyły prace związane z budową sali gimnastyczne, a w grudniu mówi się o zamknięciu szkoły?
05-01-2011, 19:59

To wszysto dla władz się nie liczy droga Kasiu,dlatego coś jest nie tak.Może się w końcu dowiemy o co tu chodzi?Napewno o kasę czy o coś innego.
05-01-2011, 20:12

A miała być sala nowo... Mimo wszystko jo sie trzimia słów sołtysa, który powiedzioł, że to jest plota. Nie wyobrażom se, żeby dzieci z Palowic jeździły do Szczejkowic... Nimom dzieci no ale... Sie chodziło do Palowickiej podstawówki 6 lot Big Grin
05-01-2011, 23:16

Wg zapewnień możemy być spokojni o naszą szkołę, pożyjemy zobaczymy.

Ciekawe czy obiecana nowa sala też jeszcze powstanie Tongue - żartuje, ważniejsza szkoła, salę już jakąś mamy Smile
06-01-2011, 15:24

Ziutek powiedz prawdę skąd doszła do Ciebie informacja o zamknięciu??
Bo jak widać poruszyła ta opinia kilka osób (wreszcie coś się działo). Więc podaj źródło?!

ps. miło prowadzić konwersację w szerszym gronie. Więc nie złośćmy się na nikogo po prostu rozmawiajmySmileSmileWinkWinkTongue
06-01-2011, 19:58

A kogo masz na myśli
Cytat:Bo jak widać poruszyła ta opinia kilka osób (wreszcie coś się działo)

Na początku w grudniu słyszałem od kilku osób, ale to tak sobie wziąłem jako plotke. Jak to na wsi ...
Ale teraz po sylwestrze coraz więcej osób o tym mówiło jak się okazuje nie tylko w palowicach, no i chyba nie mam obowiązku pisać nazwiskami Tongue bo to chyba nie o to chodzi. No i sprawa mnie bardzo zainteresowała ...
06-01-2011, 20:24

No i co?jak narazie z tego naszego pisania nic nie wynika.Dalej nie wiemy czy to prawda ,czy plota.
06-01-2011, 21:40

Napisałem że wg zapewnień p. Sołtysa szkoła nie będzie zamknięta. Ja do tego i tak podchodzę z dystansem, jednak mam nadzieje, że to prawda i szkoła będzie istnieć Smile
06-01-2011, 22:19

Człowieka dwa dni nie ma na wsi i już szkołę zamykają. A może zamknąć szkołę w Bełku. Może teraz się narażę komuś ale co jak co w tej szkole z wiadomych powodów nie będzie ani zwolnień a co gorsza nie zamkną jej. jak już to na pierwszy ogień polecą takie Palowice. I nie wiem czy to prawda z naszą szkołą ale na pewno będą jakieś redukcje. Jak będą chcieli zamknąć to ja staję w pierwszym rzędzie z widłami i wara od naszej "budy". Ciekawe że nie zredukują urzędasów w gminie. Tam już jest tak przeładowane że oknami wypadają a nic załatwić nie można od ręki bo papierek musi krążyć przez 2 tygodnie pomiędzy ich biurkami. Ja bym ostrożnie podchodził do tej plotki bo może w niej być coś z prawdy i trzeba mieć rękę na pulsie. Poczytajcie sobie forum irg tam też jest o zwolnieniach w szkołach i komunalce a przed wyborami obiecywali złote góry. Jak będą zamykali to będzie trzeba ściągnąć TV i zabarykadować się w szkole. Tylko czekać co nasi wspaniali niepoRadni* z gburmistrzem* na czele nam wymyślą w tym nowym roku.

objaśniam gwiazdki aby ktoś nie miał pretensji że kogoś obrażam coś ala paski na oczach w tv
*- osoba nie potrafiąca sobie z niczym poradzić.
*- mistrz gburów

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości