Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
03-01-2011, 15:33
Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Jeszcze w grudniu doszły mnie takie słuchy, że w Palowicach chcą zamknąć szkołę i dzieci z Palowic będą dojeżdżać do szczejkowic. Jednak teraz okazuje się to być prawdą?? Angry Co wy na to?
Nie dotyczy to jednak tylko Palowickiej szkoły. Odejmowane są godziny nauczycielom i innym pracownikom szkoły.
W czerwionce dzieci w przedszkolu będą mogły być od 8:00 - 13:00 każdą następną godzinę będą płacić rodzice.
Za niedługo szkoły, przedszkola będą prywatne. Polska będzie gorsza niż Afryka Huh

Ja nie mam dzieci, nie dotyczy mnie to jeszcze, ale jest to wkurzające wszystko zamykają.
A ciekawe co zrobią w szkole, będzie to samo co z "Starą Szkołą" i Zamkiem
Może niech zaczną oszczędności od siebie Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2011, 21:41
RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie

No cóż ZIUTEK to się nazywa CIĘCIA, CIĘCIA, CIĘCIA (A na wyborach byłeś???).
Wiadomo że nic miłego z tym zamknięciem szkoły.

W innych miejscowościach brali brony transparenty i przed szkołę Smile. Mogę dać trzy opony Tongue
03-01-2011, 21:57

Byłem na wyborach ...

[...]

Z pociągami było podobnie, było cichutko, mówili, że nie będą zlikwidowane pociągi, a jak już było za późno to wszyscy walczyli Cool
04-01-2011, 19:28

No na wyborach byłeś no to teraz wiesz co, a w sumie kogo wybrałeś!
Więc jako wyborca zasugeruję Ci pismo otwarte do osoby na którą oddałeś swój głos.
Wiesz coś w stylu : Ja zaufałem Panu i oddałem swój głos, więc proszę o pomoc w problemie mojej gminy, wioski związanej z zamknięciem szkoły podstawowej itd.

Jeżeli się przejmie Twoimi słowami przynajmniej odpisze i się wytłumaczy co zrobił. A jak nie wiesz na kogo już nie głosować next time Smile Tongue
04-01-2011, 20:55

Zamknięcie szkoły w Palowicach to jakiś absurd.Szkoła,która jest wyremontowana ,wyposażona w nowoczesny sprzęt ,ostatnio została ogrodzona siatką i zrobiony jest parking.Nie jest jakąś starą ruderą,którą trzebaby zamykać,bo dzieciom leje na głowy. Poza tym stoi już 45lat,budowali ją mieszkańcy Palowic ,nasi rodzice i dziadkowie i mnie się to w głowie nie mieści żeby teraz ją ktoś zamknął ,a nasze dzieci poniewierały się po obcych wsiach jak jakieś sieroty.
04-01-2011, 21:02

Cześć
jestem pierwszy raz na tym forum i się zastanawiam czy zamiast wypisywać hasła w stylu "dam opony" nie lepiej było by po prostu wymyślić jakiś sposób poprawy sytuacji finansowej szkoły? Bo przecież wiadomo że jak mają zamykać i ciąć to chodzi o kasę. (chociaż czy z tym zamknięciem to prawda to nie wiem, bo tego nie można sobie zrobić od "tak se")
Chyba czas najwyższy zdać sobie sprawę z tego co by było gdyby....faktycznie szkołę zamknęli. Macie ochotę dowozić dzieci do szkół np. w Szczejkowicach czy Bełku???Dodgy

Już się zrobiło pospolite ruszenie w tym temacie, więc może wymyślmy coś co pozwoli jakoś w utrzymaniu tej szkoły,co????

Nie wiem, może makulaturę zbierać, szkło, a może 1/% podatku z PIT przekazać na rzecz szkoł??!!
Zawsze w kupie raźniej - może Wy macie jakieś sensowne pomysły.
Ja swoje napisałam, napiszcie też może co Wy byście zrobili ????

pozdrawiam
Mama
05-01-2011, 12:44

pan sołtys przekonuje, że to nie prawda, czyli nie ma się co martwić?
Ale skoro pan sołtys tak twierdzi to koniec tematu?, przecież on wie lepiej bo jest bliżej wszystkich zarządzeń gminy. Możemy spać spokojnie Blush czas pokaże.

PS.
A forum jest po to, żeby poruszać różne tematy, nawet te które niektórym nie pasują.
05-01-2011, 15:44

Wiesz Ziutek, też słyszałam że Pan Sołtys mówi że nie ma się co martwić. Ale jakoś "spokoju" z powodu tej wypowiedzi nie odzyskałam. Wiesz jak to jest - czasami mówią co innego a potem niby próbowali ale im nie wyszło, no i klapa.
Tak jak wspomniałeś - ja też uważam że sama wypowiedz Pana Sołtysa sprawy nie powinna zakończyć. Skoro jest ogólna mobilizacja na wsi i wreszcie ktoś w końcu otwarcie powiedział że z finansami w szkole krucho, że cięcia -to trzeba działać, ale jak widzę nie bardzo się wszyskim chce. Szumu narobić to umie każdy ale jak już co do czego to cisza.... przynajmniej na forum.

pozdrawiam
05-01-2011, 15:55

Podobno Dzisiaj pan sołtys ma zebranie w szkole. Nie wiem co tam ustalą, mam nadzieję, że się dowiemy.

Cytat:Wiesz jak to jest - czasami mówią co innego a potem niby próbowali ale im nie wyszło, no i klapa.
tak było z pociągami w palowicach przed laty.

PS.
Już mi grożono za pisanie na forum, także uważam co i jak piszę Tongue chociaż wiem, że nic złego nie napisałem, i szkoły nie zamknąłem zakładając ten wątek wprost przeciwnie.
05-01-2011, 16:04

(05-01-2011 15:55)Ziutek napisał(a):  Podobno Dzisiaj pan sołtys ma zebranie w szkole. Nie wiem co tam ustalą, mam nadzieję, że się dowiemy.

Cytat:Wiesz jak to jest - czasami mówią co innego a potem niby próbowali ale im nie wyszło, no i klapa.
tak było z pociągami w palowicach przed laty.

PS.
Już mi grożono za pisanie na forum, także uważam co i jak piszę Tongue chociaż wiem, że nic złego nie napisałem, i szkoły nie zamknąłem zakładając ten wątek wprost przeciwnie.

Ziutek
a uważasz, że ja coś napisałam?? HuhHuh:huh:Wiesz ja nie mam jeszcze doświadczenia z tym za co i kto może mi grozić, ale chyba fora są po to by się móc wypowiedzieć. Poza tym chyba mamy w tym kraju wolność słowa, no nie?

Ps. A czy tu jest tak że jak się coś powie niekoniecznie pochlebnego o władzy albo wyrazi się opinię, która jest inna od pozostałych to się ponosi jakieś konsekwencje??? Zresztą za co tu ponosić konsekwencje jak się ratować szkołę chce.Angel
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości