Palowickie forum dyskusyjne
Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - Wersja do druku

+- Palowickie forum dyskusyjne (http://forum.palowice.net)
+-- Dział: Palowice, tu mieszkam! (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Nasze Palowice (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie (/showthread.php?tid=130)

Strony: 1 2 3 4

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - Hetman - 26-01-2011 19:41

Oświadczenie oświadczeniem. Zgadnijcie co będzie w piątek na sesji gminy. Będą radzić nad zamknięciem szkoły w Palowicach i Przegędzy. Nie wiem pod jakim kątem będą obradować ale tyle wiem z przecieków od osoby która pracuje w gminie. Oby ta wiadomość była nieprawdziwa czego życzę sobie i naszym dzieciom.

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - Mama - 27-01-2011 00:08

Herman,
mam nadzieję że się mylisz, bo jeśli to prawda to chyba ktoś wyjedzie na taczce poszczuty widłami....
nie powiem kto ale tak się stanie.
Jak by coś to telefon do Jaworowicz i TVN 24 tez mam. Aż mi się chce powiedzieć ... a nie mówiłam?

Obyś się mylił.

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - Ziutek - 27-01-2011 10:17

http://www.czerwionka-leszczyny.pl/bip/rada/ogloszenia_przewodniczacego_rady.html

"Ogłoszenie o sesji Rady Miejskiej w dniu 28 stycznia 2011 r."

W tym dokumencie nie ma nic o szkole w Palowicach i Przegędzy

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - Mama - 27-01-2011 18:29

Ja już też to sprawdzałam i dzięki Bogu.

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - Bzik - 28-01-2011 19:31

Więc do następnego spotkania spokój Wink
A tak w sumie to tyle hałasu ....................... Tongue

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - DarQs - 13-02-2011 21:09

Proszę przeczytać sobie artykuł:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-fundacja-aktorow-moze-zapobiec-masowej-likwidacji-szkol-na,nId,323650
a dzisiejszy komunikat nt. przekazywania 1% podatku do fundacji oraz wcześniejsze wyjaśnienia Burmistrza w sprawie zmiany finansowania szkoły może być tylko potwierdzeniem co ją czeka.

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - palowianka - 14-03-2011 19:31

Witam po raz pierwszy;chciałam dołączyć do dyskusji. Ostatnio słyszałam, że jest szansa na otwarcie drugiego odddziału przedszkolnego w Palowicach, tylko potrzebna jest odpowiednia liczba chętnych. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Myślę, że oddział by się przydał, tylko czy są jakieś realne szanse??

RE: Zamykanie szkół przedszkoli w naszej Gminie - Hetman - 22-04-2011 07:32

Tak było spotkanie na ten temat, jest szansa na otwarcie drugiego oddziału tylko potrzeba 30 dzieci. Tylko co mi po takim oddziale jak będzie on otwarty od 8 do 13 a ja np. pracuję od 7 do 15 więc na sto procent dziecka tu nie poślę no bo jak. A nie każdy ma dziadków żeby to dziecko zaprowadzili i odebrali. A poza tym tu nie ma nic, ani rytmiki ani angielskiego do dzieci więc co to za przedszkole- przepraszam oddział (bo przedszkole a oddział się różnią).