Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.


Ogłoszenie: Regulamin forum
02-08-2009, 10:45
Regulamin forum
Regulamin jest zbiorem zasad, których przestrzeganie ma pozwolić wykorzystać narzędzie jakim jest forum i możliwość komentowania w sposób jak najbardziej optymalny.

 1. Redakcja Forum Palowice.NET umożliwia swoim użytkownikom umieszczanie komentarzy na specjalnie do tego celu przygotowanym Forum.
 2. Uczestnicy Forum Dyskusyjnego publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność i są one prywatną opinią komentującego. Jednakże opinie te podlegają kontroli redakcji i mogą być usuwane, bądź modyfikowane w taki sposób by były zgodne z niniejszym regulaminem.
 3. Redakcja Forum Palowice.NET zobowiązuje się, w miarę możliwości, do systematycznego usuwania z Forum treści niezgodnych z niniejszym regulaminem.
 4. Każdy użytkownik forum powinien starać się traktować innych uczestników dyskusji tak samo, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazywaniu go innym.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Dyskusyjnego treści:
  • sprzecznych z prawem
  • wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej
  • obscenicznych propagujących przemoc
  • uznanych powszechnie za naganne moralnie lub społecznie niewłaściwe
  • naruszających zasady netykiety
  • szkalujących osoby publiczne

  Usuwane będą również wpisy zawierające wulgaryzmy, oczerniające inne osoby oraz wpisy, w których padają konkretne nazwiska, a treści tychże wpisów zostaną zakwalifikowane przez redakcję jako obraźliwe i niestosowne.
 6. Na pisemne i uzasadnione żądanie Forum Palowice.NET może również przekazać sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom pozostające w jej posiadaniu dane uczestników Forum Dyskusyjnego naruszających postanowienia niniejszego Regulaminu. Pamiętajcie o tym!
 7. Redakcja Forum zastrzega sobie prawo do blokowania uczestnictwa w Forum Dyskusyjnym tym uczestnikom, którzy w sposób notoryczny naruszają postanowienia Regulaminu.
 8. Dokonując pierwszego wpisu automatycznie zgadzamy się na przestrzeganie niniejszego regulaminu.
 9. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.
 10. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.


Wszelkie skargi i uwagi na temat treści zawartych na forum można zgłaszać poprzez e-mail na adres:
forum@palowice.net
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika